עיצוב פנים פרטי

החלטתם להפוך את המגורים שלכם לבית נוח, נגיש ויעיל שעונה על הצרכים שלכם ויותר מכך לבית מזמין שמאפיין את האישיות שלכם ואת האופי שלכם, אך אתם רוצים להיות משוחררים ההתעסקות הטכנית ומהתלבטויות? אנחנו נלווה אתכם ונהפוך את תהליך השיפוץ למדויק, חוויתי וכיפי, כך שתחסכו מכם זמן, כסף אנרגיות ועוגמת נפש מיותרים.

1. נעים להכיר

פגישת הכרות לאיפיון ראשוני של הפרויקט הכוללת תיאום ציפיות, סדרי עדיפויות, העדפות עיצוב, הצעות יעול ונוחות, לוחות זמנים ותקציב. לאחר קבלת האינפורמציה תגובש הצעת מחיר יעודית לפרויקט ותשלח אליכם במייל.

2. תחקיר מעמיק

פגישה בה נשאל אתכם שאלות אשר יעזרו לנו להבין את שגרת החיים שלכם ואת חווית המגורים שאליה אתם שואפים להגיע. נגדיר את הצרכים הפונקציונלים, נדגיש בעיות נקודתיות שהייתם רוצים לפתור, נגדיר תקציב ממוקד ולוחות זמנים לשקיפות מלאה. בשלב זה ילקחו מדידות מדויקות של הנכס למניעת אי דקויות.

3. סקיצות ופרזנטציה

על סמך התחקיר המעמיקה, נתכנן עבורכם 3 סקיצות לחלוקה פונקציונאלית ואסטתית של החדרים, התואמת את הצרכים והדרישות שלכם. נתאים את הקונספט העיצובי ולוח השראה הכולל צבעים, חומרים, אלמנטים עיציביים כך שיעניקו את חווית העיצוב בבית. הסקיצות יעברו מספר עיבודים ו”מיש מש” עד לשביעות רצונכם.

4. תכניות ומכרזים

יורדים לפרטים! על סמך הסקיצה המובחרת יעשה תכנון מעמיק ומפורט לביצוע העבודה. תכניות עבודה (הריסה, בניה, חשמל, אינטלציה ועוד) נועדו להנחות את בעלי המקצוע השונים לבצע את המתוכנן ולצורך קבלת כתב כמויות והצעות מחיר. תהליך התכנון נעשה בתיאום עם היועצים השונים לסנכרון מדויק של כל המערכות. במקביל יעשו בחירות חומרי גמר (ריצוף, חיפויים, סניטציה, מטבח, אלומיניום, שיש ועוד) – ישוקפו לכם כתב כמויות ותקציב מפורט בהתאם להוצאות הפרוקיט. במידת הצורך ניתן להציג הדמיה תלת מימדית להבנת החלוקה והמחשת העיצוב.

5. נגרות בהתאמה אישית

ניתן לשדרג את עיצוב הבית עם פרטי נגרות בתכנון ייעודי, התכניות מפורטות בקנה מידה 1:25 הכוללות פריסת הרהיט בשתי מבטים (חזית + צד) ומפרט חומרים ופרזולים- בסנכרון עם תכניות העבודה לביצוע

6. בחירת ספקים

שלב בו בוחרים ספקים שונים ומאתרים בעלי מקצוע איכותיים בהתאם למסגרת התקציב והלו”ז, עפ”י דרישת הלקוח וצרכיו לקבלת הצעות מחיר בהתאם לתוכניות ולכתב הכמויות. השלב כולל עד 3 פגישות מוגדרות לכל תחום, אורך מפגש סיור ספקים באותו התחום הוא עד 4 שעות עבודה. פגישות נוספות מעבר למצוין בחוזה כרוכות בעלות נוספת בעבור כל פגישה.

7. פיקוח עליון

ליווי במהלך הבניה, אנחנו בנוכחות מלאה באתר כדי לוודא שהתכניות יוצאות לפועל במדויק, וכדי לפתור בעיות שצצות במהלך השיפוץ, אם יש הפתעות.

8. סטיילינג והעמדה

סטיילינג והעמדה- הגענו לשלב בו אנו מקנים לבית את האופי הייחודי שלו, העמדת הרהיטים בפועל ויוצאים לבחור את כל פריטי ההום סטיילינג להלבשת הבית והאקססוריז אשר יקנו לו את האווירה הרצויה.

הפרויקטים שלנו

פרטי

AB Project

מסחרי

משרד AG

home-slider-1
Home Styling

ML Project

Custom Made

SM Project

לתיאום פגישת יעוץ