עיצוב פנים מסחרי

לעסקים קטנים או גדולים שרוצים להעניק לחלל מיתוג וזהות וכך גם לגייס אליו את מיטב העובדים, המשקיעים ולקוחות חדשים. אנחנו נתכנן עבורכם מתחמי עבודה יעילים שמתמקדים בהנדסת אנוש כדי לסייע להתנהלות פרודוקטיבית והצלחה עסקית. יחד עם זאת נלווה אתכם בבניית קונספט שיתכתב עם המיתוג של העסק. והתוצאה – עסק מעוצב ופונקציונאלי שיעניק לכם חווית עבודה נעימה ופרודוקטיבית.

1. נעים להכיר

פגישת הכרות לאפיון ראשוני של העסק. הכולל תיאום צפיות, סדר עדיפויות, העדפות עיצוב, הצעות ייעול ונוחות, הגדרת לוחות זמנים ותקציב, הגדרת מתחמי עבודה וחללים. ננהל שיחה פתוחה וכנה על העליות האפשרויות ועל ציר הזמן של הפרויקט.

2. תחקיר מעמיק

שלב בו אנחנו מתעמקות בשאלות, כדי להבטיח שאנחנו יודעות איך המרחב צריך לתפקד.מגדירים את החלל לפי צרכי העסק: השירותים שאתם מציעים, מי הצוות ומה תפקידם, מרחב משותף\ פרטי, צרכי תצוגה, כמות הציוד וכו. נבין מה המותג משדר כדי להטמיע אותו בעיצוב פנים של העסק. זה מה שיבדל אתכם מהמתחרים, יניע להצלחה ויעניק תחושת אמון ללקוחות שלכם.

3. סקיצות ופרזנטציה

על סמך התחקיר המעמיק נתכנן עבורכם 3 סקיצות לחלוקה פונקציונאלית ואסטטית, הכוללת ניצול מיטבי של החלל, תרשים זרימה לתנועת הסובבים בחלל, מתחמי עבודה חכמים העונים על דרישות העסק. נתאים את הקונספט העיצובי ולוח ההשראה, הכוללים את הצבעים, החומרים והאלמנטים העיצובים אשר ישקפו את האשיות וערכי המותג של העסק ויעניקו לחללים את חווית עבודה ושירות נוחים ונעימים.

4. תכניות ומכרזים

בהתאם לדרישת העסק נבצע תכניות לרישוי העסק, הכוללות תכנית וחתכים בקנ”מ 1:100, תכנית מפורטת של הפונקציות בקנ”מ 1:50, תכנית בטיחות. מכאן יורדים לתכנון מעמיק ומפורט לביצוע העבודה על סמך הסקיצות הנבחרות. תכניות עבודה (הריסה, בניה, חלוקות עבודה, מחיצות, אינסטלציה, חשמל, ריצוף ועוד) הנועדים להנחות את בעלי המקצוע השונים לבצע את המתוכנן ולצורך קבלת כתב כמויות והצעות מחיר. תהליך התכנון נעשה בתיאום עם היועצים השונים לסנכרון מדויק של כל המערכות. במקביל יעשו בחירת חומרי גמר (ריצוף, חיפויים, מחיצות, אלמנטים עיצובים, פונקציות הרלוונטיות לעסק ועוד).

5. אלמנטים עיצוביים בהתאם מיתוג

אנחנו נותנות דגש על תכנון יעודי וממוקד של אלמנטים עיצובים אשר מיוצרים עבורכם כדי להעצים את תשומת הלב על מיתוג העסק. למשל חיפויי קיר, נגרויות אומן, מחיצות מיוחדות מייצגים או תצוגה. לאלמנטים אלו אנחנו מכינות תכניות מפורטות בקנ”מ 1:25 הכוללות פריסות האלמנט בשני מבטים ומפרט חומרים ופרטים רלוונטיים, אשר יבוצעו במסגרת התקציב של הפרויקט ובסנכרון עם תכניות עבודה.

עיצוב פנים משרדי

6. בחירת ספקים

שלב בו בוחרים ספקים שונים ומאתרים בעלי מקצוע איכותיים בהתאם למסגרת התקציב והלו”ז, עפ”י דרישת הלקוח וצרכיו לקבלת הצעות מחיר בהתאם לתוכניות ולכתב הכמויות. השלב כולל עד 3 פגישות מוגדרות לכל תחום, אורך מפגש סיור ספקים באותו התחום הוא עד 4 שעות עבודה. פגישות נוספות מעבר למצוין בחוזה כרוכות בעלות נוספת בעבור כל פגישה.

עיצוב פנים למשרדים

7. פיקוח עליון

פיקוח עליון- אתם מקבלים ליווי מלא במהלך הבניה, אנחנו בנוכחות מלאה באתר כדי לוודא שהתכניות יוצאות לפועל במדויק ובמקרה של הפתעות אנחנו נפתור אותם במהלך הביקורים שלנו.

הפרויקטים שלנו

פרטי

AB Project

מסחרי

משרד AG

home-slider-1
Home Styling

ML Project

Custom Made

SM Project

לתיאום פגישת יעוץ