הכל על פינת כביסה בבית

הכל על פינת כביסה בבית

״הכל על פינת כביסה בבית״ , ככה החלטנו לקרוא לבלוג הזה אחרי שקיבלנו מלא פניות מהלקוחות שלנו בנושא של חדרי כביסה.

 החלטנו שזה הרגע הנכון לעזור לכם תכננן ולעצב את הפינת הכביסה שלכם בבית! ונחשוף בפניכם את הדרכים להפוך את המטלה הזאת לנעימה ונוחה יותר.

…וגם כי הפסח כבר ממש כאן, בטח כבר התחלתם עם הסדר של הבית. 

 תחשבו על הפינת הכביסה שלכם, רובנו לא מחבבים במיוחד את המטלה הזאת ,לכן החלל הזה בדרך כלל נראה עצוב, ולא ממש מעוצב.

אז כמו שכבר הבנתם כאן נחשוף לכם את הדרכים שלנו להפוך את המטלה זאת לנעימה ונוחה יותר.

איך לסדר נכון את החדר שירות שיהיה פרטי ונוח?

 

פינת כבישה

1. תוסיפו סלי כביסה להפרדת הכביסה לפי שחור צבעוני ולבן. זה יעזור לכם לחסוך זמן ואנרגיה.

2. תוסיפו מקומות מיועדים לאחסון חומרי ניקיון, לקרש גיהוץ, מגב, מטאטא ודלי. כך יהיה לכם שקט ויזואלי והחלל יהפוך להרבה יותר פרקטי ונגיש.

3. תדאגו לתאורה טובה במקום.

4. אם יש לכם מכונת כביסה ומייבש עם פתח קדמי, תוכלו למקם אותם אחד על השני. לתכנן ארון גבוהה בצד לאיחסון. אופציה נוספת זה למקם אותם אחת ליד השנייה ולהוסיף משטח עבודה מרווח ונוח, ומעליו ארונות עליוניים לאחסון.

תמיד תוכלו לפנות לנגר, כדי לייצר עבורכם ארונות בהתאמה אישית או לקנות מוכנים לפי המידה שלכם.

פינת כביסה 2 אופציות

 

אופציות נוספות למיקומה של פינת כביסה בבית

לא לדאוג, יש עוד כמה מקומות מעולים שתוכלו למקם שם את המכונת הכביסה והמייבש, רק לא לשכוח – שקעים מוגני מים, נקודת מים וניקוז.

עוד משהו חשוב לקחת בחשבון שעומק של מכונת כביסה הוא 60 סנטימטר והמכונה צריכה מרווח של 10 סנטימטרים לפחות, לכן אם אתם מתכננים ארון נגרות עבור מכונת כביסה ומייבש תכננו תמיד לעומק המקסימלי ולא לעומק של המוצר עצמו.

1.  נישה ייעודית במסדון זאת אופציה מעולה.  לפעמים אנחנו מתכננות ללקוחות שלנו ארון בנישא, והופכות את הנישא לפינת כביסה וחומרי ניקיון. במקרה כזה ממליצות לעשות שקעים לא מאחורי מכונות כביסה אלא בצד, לגישה נוחה יותר.

2. גרם מדרגות אם יש לכם בית פרטי זה מקום מעולה לנצל אותו עבור מכונת כביסה, מייבד ואחסון כללי!

3. חדר אמבטיה לפעמים יש אופציה לאחד את החדר שירות עם חדר רחצה ולייצר חלל מרווח יותר ולשלב את הפונקציות האלו בצורה מעוצבת וחכמה.

 

4. מטבח – זה הוא מקום טוב ויעיל למיקומה של מכונת כביסה, אפשר להסתיר את המכונה בארונות. במקרה כזה ממליצות למקם את המכונת כביסה בקו של המקרר וארונות הגבוהים כדי לשמור על העומק של הארונות אחיד ואסטטי. חשוב לדעת שבמטבח כבר קיימות כל ההכנות הנדרשות למכונת כביסה ולכן מקל מאוד מבחינת השינויים של האינסטלציה.

פינת כביסה במטבח

הינה חנות מצויינת שתוכלו למצוא שם פתרונות אחסון רבים-

https://www.containerstore.com/welcome.htm

מקוות מאוד שבלוג ״הכל על פינת כביסה״ עזור לכם להבין איך לנצל יותר טוב את החלל שיש ברשותכם, להכניס יותר סדר וכיף בחיים שלכם.

באהבה גדולה,

דריה ומילכה

 

כתיבת תגובה