המסע שלנו בשוק הפשפשים

המסע שלנו בשוק הפשפשים

המסע שלנו בשוק הפשפשים

בהמשך למסע שלנו בשוק הפשפשים, היום נשתף אתכם בחלק מהמוצרים שעוצבו באטלייה דיזיין גרופ, וניתן לכם כלים נוספים לבחירה נכונה של ֿספה/כורסה/כסאות שיעצבו לכם את החלל ויכניסו אותנטיות וחן, מה שלרוב לא תפגשו אצל אף אחד מהשכנים! כי כיף להיות ייחודי(:

אז ככה בואו נתחיל…

בחלל הצבעוני הזה השתמשנו בשתי הכורסאות אשר מצאנו בשוק הפשפשים מהפרוייקט שלנו באבן יהודה

  • אנחנו ממליצות לקנות מותג ידוע כדי להבטיח לעצמנו אמינות ואיכות של המוצר, לפעמים ניתן למצוא ספות וכורסאות  באיכות גבוהה יותר ממוצר שיצא עכשיו מהמפעל. למשל שלד עשוי מעץ מעיד על איכות יוצאת דופן שנשמרת לאורך הזמן. רגליים של ספה או כורסא במידה והם פגומים אין בעיה להחליף בקלות. אל תבהלו משריטות זה גם ניתן לתיקון, יש ערכות מוכנות לתיקוני שריטות במשטחי עץ, ולפעמים גם המוכר או במקרה הזה יניב פשפשים יבואו לעזרתכם 🙂

 

  • באטלייה דיזיין גרופ אנחנו מאמינות שאם מצאתם מוצר ברמה גבוה לא תמיד צריך לרוץ לחדש אותו, היום יותר ויותר אנשים מחפשים דווקא את האותנטיות הזאת, כמו עור משופשף, או עץ שעבר תהליך הזדקנות, בדרך כלל חומרים טבעים ואצילים גם מזדקנים מרשים ונראים לא פחות טוב בחלוף השנים.

  • לפני שאתם משלמים על רהיט, תבחנו אותו מקרוב ותראו שאין בו סימנים של תולעת העץ. הסימנים הם חורים קטנים וטריים בעץ, קווקוו, או אבקת עץ עדינה מסביב לרהיט העומד, זה קורה יותר כאשר הוא עומד הרבה באותו מקום. במידה וראיתם אחד מהסימנים האלו תמנעו מלקנות את המוצר.

 

כמה עולה לנו לרפד ספה או כורסה מחדש? כמובן שזה תלוי בכמה מרכיבים:

  • מחיר של הבד שבחרתם לרפד איתו, וכמובן כמה בד צריך כדי לרפד.המחירים נעים בין 250 ש”ח למטר ועד אין סוף, אנחנו תמיד ממליצות ללכת על בדים שאפשר לשטוף בקלות וניתנים לתחזוקה יומיומית קלה יחסית. אם כבר השקתם מאמצים עד כה, מצאתם מוצר ומצאתם ריפוד, אז אל תחסכו על עוד כמה מאות שקלים. לכורסה ממוצעת – הולך בין 3.5 מטר עד 5, ולספה ממוצעת 9-10 מטר כמובן הכל תלוי בגודל המוצר.

  • איפה מוצאים רפד טוב? כמו שאומרים על מקצוענים לא מתפשרים! עדיף לשלם טיפה יותר ולקבל עבודה מדוייקת ויפה. בעיקר כאשר מדובר על בד שהוא לא חלק וישנם ציורים, צריך לחשב איך למרכז אותם על הכריות או המושבים. רק רפד טוב ידע לעשות את העבודה הזאת כמו שצריך. ודבר נוסף הוא, שרפד טוב חוסך לכם בבד, כיוון שהוא חותך נכון ומדוייק. למי שעדיין לא מכיר, לנו יש את
  • שלומי הרפד – 0526228322 הוא יושב ליד כיכר השעון ביפו.

כסאות ישיבה – dining chairs איך בוחרים?

  • כמה מילים על איך בוחרים כסאות לפינת אוכל או לחללים שונים. בשוק לא תמיד נמצא סט שלם של כסאות, אך ניתן לראות שכבר כמה שנים אופנתי לערבב סגנונות, צבעים וגימורי עץ שונים של כסאות מסביב לאותו שולחן, וזה בהחלט נראה מעולה! תבחרו תקופה או סגנון של כסאות שאתם מעוניינים בהם, מודרני, כפרי, צרפתי …וכו, ותהיו מפוקסים על חיפוש אחרי הסגנון שבחרתם.
  • כיסאות וינטאז׳ יכולים להיות קטנים יותר מכסאות המיוצרים היום לכן חשוב לבדוק אותם בגובה מול השולחן שבחרתם ואת הנוחות שלהם.

 

מהפרויקט באבן יהודה חידוש כסאות בשם  school chair מחברת Flototto משנות ה70.

 

כתיבת תגובה