הטרנדים בעולם העיצוב פנים 2017-2018

הטרנדים בעולם העיצוב פנים 2017-2018

מה הולך בעולם העיצוב היום ולאן מועדות פניו?

הצבעים הכהים שולטים – אפילו ובמיוחד בקיץ

הצבעים הכהים הגיעו והם כאן כדי להישאר, עקבנו אחריהם במהלך העונות האחרונות ובהחלט ניתן להגיד שישנה מגמה הולכת וגוברת בעיצוב פנים של גוונים ליליים: במלונות, חנויות ובבתים פרטיים. הטרנד הזה מוצא אלינו את דרכו ממדינות נורדיות, או ממותגים בהשראה נורדית, הידועים בשימוש בגוונים כהים במוצרים ויצירות מתוחכמות. הצבעים הכהים משתלבים בצבע מט רך המשטלת על החלל.

           

גוונים שולטים:

הרבה גוונים בהשראת תכשיטים Ruby Reds, Sapphire Blue, Purple Amethyst גם הירוקים מקבלים גוונים כהים יותר, ירוק יער ולצידו גונים של חרדל בהיר.

סוריאליזם וקסם מתעוררים לחיים!

נושא הסוריאליזם קשור לעולם הפנטזיה והבידור. המגמה אשר מזמינה אותנו לחיות בתקופה הקרובה בעולם של פנטזיה וקסם. גופי תאורה, אינסטלציות ושלל מוצרים נלווים הם אידיאליים בשביל לטבול אותנו בעולם של חלום המציע הפוגה מרעש המדיה הויזואלית והחברתית. אביזרים כאלו מעלים על פנינו חיוך לעתים קרובות בגלל ההפרש בין ההרגשה הנעימה הפואטית הכמעט אורירית לבין הקיטש כגון ענן צף עבור תאורה בחלל הפנים, כלים שקופים מזכוכית לשימוש ישיר על הכיריים. את האפקט ניתן אפילו להביא דרך אלמנט יחיד של קרקס אל תוך חלל פניםלהלביש את הבית עם מסכות, לתלות או להניח פסל ראש, בדולח ומקל קסם, הנחת משטחים מסתוריים עתיקים למראה, עכבר זעיר שנושא מנורת צד; פריטים כאלו הם המפתח!

 

כולם תוהים מה יבוא אחרי כל הנושא הטרופי?

אז לא נתרחק מהנושא, פשוט נתחיל לאכלס בתוך הפטרנים (patterns) חיות אקזוטיות, ג’ונגל חי, ג׳ירפות, פילים, נמרים, ורחיפה של ציפורים צבעוניות תוקאנים, תוכים ופלמינגואים. (על רקע ככה כמובןאנחנו פשוט נכנסים אל תוך היער הטרופי מתבוננים פנימה.

 

 

 

כתיבת תגובה